pagrindinis
apie mus
paslaugos
mokymai
nuotraukos
 kontaktai

Garantuojame kad mūsų dovanų kuponai galioja neribotą laiką!
dovanų kuponai kliento kortelė registruokitės_dabar
 
naujienlaiškis
Ilgalaikis
Saugus

Nagų priauginimas
Geliu, akrilu, porcelianu
Priauginimas €49-59
Korekcija €49-59
+ vienspalvis GELINIS lakavimas nemokamai!

nagų priauginimas

nagų priauginimas foto Norite turėti gražius ir ilgus nagus, tačiau jūsiškiai neauga ir lūžinėja? Turime puikų pasiūlymą- nagų priauginimą. Dirbame visomis medžiagomis ir technikomis todėl neabejotinai rasime jums tinkamiausią sprendimą.
Nuo €39


manikiūras

prancūžiškas manikiūras fotoRankos- jūsų įvaizdžio dalis. Iš rankų odos galima spręsti apie tikrąjį žmogaus amžių, ant jų atsiranda vienos iš pirmųjų raukšlių. Reguliariai ir tinkamai atliekas manikiūras leis ilgai džiaugtis gražiomis ir švelniomis rankomis.
Nuo €22

Pedikiūras

Pedikiūras foto Kad jūsų pėdos būtų gražios ir sveikos! Reguliariai ir tinkamai atliekamas pedikiūras apsaugos jus nuo įaugusių nagų. Pedikiūro metu pašalinamos negyvos odos ląstelės nuo jūsų padų padeda išvengti negero kojų kvapo.
Nuo €28

nagų dailė

nagų dailė fotoJums siūlome bene didžiausią Lietuvoje daugiau nei 150 spalvų nagų lakų ir 120 gelinių lakų kolekciją, taip pat ir nesuskaičiuojamą gausybę nagų dailės aksesuarų: swarovski kristalų ir dar daug visko!
Nuo €1


ilgalaikis_lakavimas

ilgalaikis_lakavimasTobula nagų spalva net iki 21 dienos! Užmirškit suskilinėjusį ir nutrupėjusį nagų laką - gelinis lakas išlieka net iki 21 dienos! Mes Jums siūlome populiariausią paskutinio meto paslaugą, už, tikriausiai, mažiausią kainą Kaune!
Nuo €22

Kosmetinė procedūros

Veidas tai mūsų vizitinė kortelė. Antakiai ir blakstienos tai žodžiai joje. Tinkama ir tvarkinga antakių ir blakstienų forma atspindi tvarkingą, patikimą, solidų žmogų. Netinkama forma ir jūsų veidas gali atrodyti piktas, nemalonus.
Nuo €4