logo
pagrindinis
apie mus
paslaugos
mokymai
nuotraukos
 kontaktai

salonas

naujienlaiškis
Higiena

Teikiame tik higieniškas ir saugias paslaugas kurios ne tik atitinka higienos normos HN 117:2007 reikalavimus, tačiau net ir lenkia juos.


nagai ir dailėApie mus

Turėdami nemenką patirtį šioje srityje suvokėme, kad dabartiniais laikais spėti koja kojon su mada ir naujovėmis visose grožio srityse darosi neįmanoma. Matydami augantį specializuotų salonų poreikį ir remdamiesi pasauline patirtimi nusprendėme įkurti vieną iš pirmųjų specializuotų nagų grožio salonų Kaune ir daryti tai ką geriausiai mokame-rūpintis jūsų nagais. Kėlėme labai aukštus reikalavimus todėl nemenką laiko dalį užėmė tinkamų patalpų paieška, bei įrengimas.
Galiausiai, 2007 spalio 7 dieną atvėrėme jums duris ir nuo to laiko pro mūsų duris jau išėjo daugiau kaip 50 000 laimingų klientų.

Specializuojamės išskirtinai nagų priežiūroje, todėl visą dėmesį galime skirti tobulinimui šioje srityje, bei maksimaliai patenkinti jūsų poreikius. Bendradarbiaujant su nagų priežiūros priemonių pardavėjais iš viso pasaulio mūsų klientams tampa prieinama tai kas kitur Lietuvoje pasirodys tik po pusmečio ar metų. Taip atsitiko su saugiu geliu (angl. Soak-off) atvirkštinėmis nagų formomis (angl. "inverted nail forms"), UV laku ir kitomis šios srities naujovėmis.
Apsilankyte pas mus šiandien ir pamatykite tai apie ką jūsų draugės šnekės po metų!

Populiariausių dienraščių žurnalistai jau įvertino mūsų patirtį ir žinias todėl rašydami apie nagų priežiūros naujienas ir tendencijas kreipiasi į mus.


  • Atliekame nagų priauginimą visais žinomais būdais ir medžiagomis.
  • Daugiau nei 800 spalvų įprastų ir uv lakų kolekcija.
  • Turime 90% naujausių ir populiariausių nagų puošybos elementų ir technikų. Likusius 10% gausime kitą savaitę.
  • Galite rinktis iš gausybės nagų dailės pavyzdžių, tačiau visų svarbiausia jog turime dar du kartus tiek neįgyvendintų idėjų bei minčių.
  • Daugiau nei 20 metų patirtį nagų priežiūros srityje.
  • Tik kokybiškos medžiagos naudojamos griežtai laikantis gamintojų reikalavimų, todėl galite būti tikri, kad darbas bus atliktas maksimaliai kokybiškai ir saugiai!

 

Misija:
Visuomet tobulėjame ir domimės naujausiais produktais, visuomet elgiamės profesionaliai ir pasitikime savimi, vienintelis mūsų tikslas - laimingas klientas, rūpinamės nagais tik todėl, kad mums tai patinka ir nėra jokios kitos priežasties.

Vizija:

Būti neabejotinu lyderiu specializuotų nagų priežiūros salonų nišoje visoje Lietuvos teritorijoje.

Mūsų vertybės:
. Gerbti kiekvieną klientą;
. Teikti tik aukščiausio lygio paslaugas;
. Laikytis aukščiausių higieninių reikalavimų;
. Būti lyderiais pristatant srities naujienas ir tendencijas;
. Niekuomet nesustoti kelyje link tobulybės.