ampela logo

*Higiena

Vienas iš pagrindinių mūsų darbo principų- jūsų saugumas, todėl mūsų švaros ir higienos standartai viršija Visuomenės sveikatos centro nustatytuosius reikalavimus.
  • Asmeninė dildė kiekvienam. Pirmą kartą apsilankius mūsų salone mes naudosime naują ir nė karto nenaudotą dildę, po procedūros ją nuvalysime ir dezinfekuosime o tada įdėsime į sandarų maišelį ant kurio užrašysime jūsų vardą ir pavardę. Apsilankius sekantį kartą naudosime jūsų asmeninę dildę - visai kaip namuose.
  • Vienkartiniai pirštų skirtukai ir šlepetės. Nustebtumėte sužinoję kiek daug vidutinės ir žemesnės kainų kategorijos grožio salonų naudoja tuos pačius pirštų skirtukus ir šlepetes visiems savo klientams. Būkite ramūs pas mus taip tikrai nenutiks. Mes garantuojame, kad darant pedikiūrą naudosime tik naujas ir nė karto nenaudotas priemones.
  • Du įrankių komplektai. Kiekvienas mūsų salono darbuotojas turi po dvejus įrankių komplektus, tai daroma tam kad po kiekvieno kliento galėtume sterilizuoti įrankius, o kol tai vyksta, aptarnauti sekantį klientą. Įrankių sterilizacija vyksta specialiame karšto oro sterilizatoriuje.
  • Darbo vietos švara. Visi paviršiai ir darbuotojų rankos prieš kiekvieną klientą dezinfekuojami medicininius reikalavimus atitinkančiais biocidais. Taip apsaugome jus nuo bakterijų, virusų ir grybelių.
  • Ventiliacijos sistema. Mūsų darbas neatsiejamas nuo cheminių medžiagų: nagų lako, klijų, aktyvatorių, bei dulkių todėl galinga vėdinimo sistema yra tarsi mūsų salono plaučiai. Ši sistema specialiai projektuota mūsų salonui, o jos komponentai tokie dideli, kad jiems skirta atskira net 4 kv.m. patalpa. Ši sistema per valandą 7 kartus pakeičia visą patalpose esantį orą. Be to kiekvienoje manikiūro darbo vietoje įmontuotas specialus dulkes surenkantis dulkių įrenginys, o pedikiūro darbo vietoje moderni vokiečių gamybos elektrinė dildė su integruotu dulkių siurbliu.
  • Patalpos. Pagal dabar galiojančius teisės aktus, galėtume įsikurti 34m², tačiau norint užtikrinti jūsų komfortą to tikrai nepakanka, todėl mes įsikūrėme beveik 2 kartus didesnėse patalpose, todėl čia visuomet jauku ir gera sugrįžti.

Nes jūs mums rūpite!